Rajstopy

Rajstopy – to nie tylko elegancka noga ale również ochrona przed zimnem, maskująca „pajączki” na nogach, idealna na każdą okazję.  

Gdy za oknem mamy 30 stopni Cel klasyczną rajstopę zastąpimy bardzo cieńką 8DEN, która może mieć odciętą częścią palcową.Wykonana jest z elastycznych włókień, bez wydzielonej części majtkowej z bawełnianym klinem, szyte płaskim szwem. 

Rajstopy półmatowe 15DEN lub 20DEN (u nas dostępne od 2 do 8/9 rozmiar). Wzmocniona część na palcach, półmatowe przeźroczyste. Cała gama kolorów od cielistych jasnych poprzez ciemne a kończąc na grafitach, grigio (szare) po czarne. To idealna rajstopa do codziennych stylizacji.  

A jeśli za oknem pierwsze zimne poranki to proponujemy: 

Microfibra 40DEN i 60DEN; 50DEN wykonane w strukturze 3D – kryjące, matowe, wysmuklają nogi. Klin bawełnany, szyte płaskim szwem. od rozmiaru 2 do rozmiaru 5.  

Rajstopy ze wzorem w każdej grubości: od 40DEN do 15DEN. Dla każdej z nas coś eleganckiego.  

O rany – znowu poszło oczko…… a tu za pięć minut trzeba wyjść.  

Spokojnie. Jeżeli oczko nie wyszło poza obręb sukienki lub buta możesz spryskać je lakierem do włosów lub zamalować niewielką dziurkę przezroczystym lakierem do paznokci. Musisz robić to bardzo ostrożnie i precyzyjnie, żeby nie powiększyć dziury.  

Oczko „poszło dalej”, – widać okropnie widać, stało się bardzo widoczne. W domu nie ma zapasowych (warto zawsze kupić dwie dodatkowe pary), to jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie postawić odważny krok. Jeżeli masz na sobie czarne kryjące rajstopy, a na kolanie dziurę, nie pozostaje Ci nic innego jak wziąć nożyczki i pozaciągać rajstopy w innych miejscach, tworząc naturalne i supermodne dziury. 

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

Shopping Cart
Scroll to Top