O nas

Profesjonalizm, pracowitość, perfekcja, fantazja…
To nieliczne zasady, którymi kierujemy się my dziewczyny: Iza, Ewelina i Paulina ze sklepu „Fantazja” w Koszęcinie w woj. śląskim. „Babeczki z fantazją” – bo tak nas nazywają, klientki – od 2006 roku staramy się budować przyjazny i profesjonalny salon bielizny w małej miejscowości. W 2015 roku na swojej drodze spotkałyśmy Kasię Sałatę z Dobrej Kreacji, która pomogła nam wkroczyć w świat braffitingu. Liczne szkolenia i kursy doprowadziły do rozwoju firmy,  a przede wszystkim do pozyskania stałych, wiernych i lojalnych klientek.
W swojej ofercie posiadamy staniki sportowe, staniki do karmienia, staniki dla nastolatek czy stroje kąpielowe. Oferujemy produkty nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn i dzieci. Od zeszłego roku powoli wkraczamy także w świat Amazonek, który jest niezwykłym wyzwaniem. Dla nas najważniejsze jest zdrowie i komfort klientek, dlatego poszerzyłyśmy rozmiarówkę do miseczki M. W relacjach między klientami ważne jest zaufanie, a to właśnie wyróżnia nasz sklep pośród „sieciówek”, które są bezosobowe.

Chętnie udzielamy się także społecznie. Wzięłyśmy udział m.in. w akcji „Twoje Tak ma znaczenie”, które zachęca do oddawania organów oraz Kwiat Kobiecości – ubrania do oddania. Nasze zwierzęta kochamy całym sercem, dlatego miska z wodą jest wypełniona po brzegi obok naszego salonu.
Obserwuj nas:
„Fantazja” to nie tylko sklep z bielizną. To miejsce, w którym każda kobieta, o różnych kształtach, może poczuć się wyjątkowo. Od niedawna organizujemy także spotkania w małym gronie. Spotykamy się z naszymi stałymi klientkami, które są dla nas bardzo ważne, ale także z Paniami, które nigdy nie miały styczności z profesjonalnym doborem biustonosza.

Podczas spotkań staramy się im przybliżyć naszą pracę i nawiązać z nimi więź. Tych spotkań było już kilka, ostatnie z okazji Dnia Mamy, które było połączone z małym pokazem mody. W swojej pracy kochamy to, że bez operacji plastycznych możemy pomóc Paniom, żeby poczuły się piękne i wyjątkowe.
Niby wioska, niby miasto – znajdziesz stanik tu niewiasto.
Cztery Panie! Ta profeska! W oku aż się kręci łezka! 
Są oddane swojej pracy model Ci wybiorą cacy.
Często trafi się okazja. Taka właśnie ta Fantazja..

Shopping Cart
Scroll to Top